Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

ostatní ochrana

                    OSTATNÍ:

STROMOVÝ BALZÁM nátěr používaný po řezu stromů a keřů k ošetření jejich ran. Nanášíme štětcem, klacíkem (nebo prstem). Stejně používáme i SADAŘSKÝ BALZÁM tento se liší pouze svojí hnědou barvou.
ŠTĚPAŘSKÉ VOSKY používáme v případě nouze k předešlým účelům
a hlavně při roubování. Nabízíme Vám osvědčený JENTEN (vyráběný
a používaný alespoň 50 let) a kvalitní PRIMAX.

 

TOPlist

      Ochrana keřů a stromků proti zimnímu okusu ! Na toto Vám nabízíme mechnickou ochranu z plastu  z1jpg.jpg, která navíc ochrání kmen proti sluníčku. Máme v různých délkách. Šíře je stejná, potřebujete-li širší, spojuje se více kusů dohromady. Další možností je chemická ochrana. Z repelentů máme osvědčený AVERSOL,  s účinnou látkou thiram. Repelentní pasta - postřik proti okusu stromů a keřů zvěří.  .A STOP Z účinná složka ichtyolový komplex. Repelent proto zimnímu ( 6 měsíců ) i letnímu ( 2-3 měsíce ) okusu dřevin zvěří. 
 

      A nesmíme zapomenout na ochranu vytrvalých rostlin v nádobách před mrazy, resp. promrznutím nádob. Na toto máme různé rozměry plstěných pásků a plachet. Plus speciální netkanou textilii na ochranu rostlin.

        Zejména u peckovin je vhodné nabílit kmeny. Díky tomu se sníží jejich teplota v zimě ( ohřev sluncem ) a vyvarujeme se tak poškození díky velkým rozdílům teplot ve dne a v noci. Pro tento účel máme přípravek PROTEKT a POKON ZAHRADNICKÉ VÁPNO.image

TOPlist