Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

květináče‚ obaly a truhlíky

květináče‚ obaly a truhlíky...

NA STRÁNCE SE PRACUJE, PROSÍM O TRPĚLIVOST.

      Květináče máme hlíněné, z umělé hmoty a z keramiky.

Z hliněných Vám nabízíme: klasický tvar, klasické provedení, jméno KLASIK od průměru 4 cm do průměru 52 cm image, nyní také v šedivo černém provedení (pouze část velikostí) včetně stejně zbarvených podmisek. Kromě tohoto pro Vás máme zdobnější provedení jménem LINDA  imagetéž v mnoha rozměrech a vyšší ROSA image, vhodný hlavně pro rostliny s vyšším kořenovým balem. Nabízíme samozřejmě i hliněné misky - žardinky FLOVER image.

Ke všem hliněným květináčům a miskám máme i hliněné podmisky s glazurou. Upozorňujeme ale, že jakákoliv keramika po čase propustí vodu. Jediná keramika, která toto nedělá, se jmenuje porcelán. Pozor na leštěný nábytek...

Truhlíky nabízíme z umělé hmoty, hladké bílé a tmavě hnědé, dlouhé 40, 50 a 60 cm image a s dekorem bílé, tmavě hnědé a v barvě terakota v délkách 40, 50, 60, 80 a100 cm. Rovněž máme samozavlažovací truhlíky. Domníváme se, že jedny z nejlepších jsou truhlíky FLORA,  images knoty, bočním nalévacím otvorem, délce 50 a 60 cm, šířce 20 cm, v barvách bílé, tm. hnědé a terakota.

TOPlist